Linki sponsorowane

Szybka i skuteczna reklama w internecie

Benefirst w oparciu o wieloletnie doświadczenie marketingu internetowego wdraża skuteczne kampanie, by zapewnić współpracującym firmom dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów. Proponujemy Państwu pełną obsługę kampanii PPC polegającą na promocji produktów i usług w internecie.

 

PPCCo to są linki sponsorowane?


Linki sponsorowane (PPC) to forma promocji, dzięki której reklamy wyświetlane są obok i nad wynikami wyszukiwania w wybranej przez Państwa wyszukiwarce internetowej jak: Google, Yahoo!, Bing. 

Przekaz reklamowy skierowany jest do internautów, którzy poszukują informacji związanych z Państwa ofertą, czyli do Państwa potencjalnych klientów. Tekst reklamowy jest odpowiedzią na zapytanie internautów, którzy poszukują konkretnych produktów lub usług.

Reklama w wyszukiwarkach internetowych realizowana za pomocą kampanii linków sponsorowanych zyskała wielu zwolenników wśród reklamodawców. Jest to spowodowane wieloma zaletami PPC: jak: efektywność kampanii, wysoki poziom elastyczności i pełną mierzalność efektów.

Kampania linków sponsorowanychReklamując się za pośrednictwem linków sponsorowanych zarówno w wyszukiwarkach internetowych jak i w portalach społecznościowych możecie Państwo dotrzeć z ofertą firmy do odpowieniej grupy klientów. Internauci, którzy klikają w link sponsorowany są zdecydowani na złożenie zamówienia produktu lub usługi. Głównym celem kampanii linków sponsorowanych jest zwiększenie liczby wizyt na stronie firmowej, co przekłada się wyższą sprzedaż.

Marketing PCC jest metodą reklamy, która umożliwia wykupienie linków sponsorowanych dla wybranych słów i fraz kluczowych. Najbardziej znanym dostawcą usługi reklamy w formie linków sponsorowanych jest Google z programem AdWords. Opłaty za reklamę naliczane są za każe klikniecie internauty w link sponsorowany. Koszt kliknięcia ustalany jest na początku rozpoczęcia kampanii PPC.

Jak działają linki sponsorowane?

W pierwszej kolejności emitowane są reklamy firm, które zaoferowały najwyższe stawki oraz, których kampanie są przygotowane najlepiej ? pozycja nie zależy wyłącznie od wysokiej stawki za kliknięcie, ale również od uzyskanego przez agencję wysokiego wyniku jakości dla wdrażanych kampanii. Oznacza to, że reklamy przygotowywane w ramach kampanii przez doświadczone agencje, wyświetlane mogą być wyżej w niższej cenie.

Zespół Benefirst prowadzi  prace optymalizacyjne, by jak najlepiej wykorzystać budżet przeznaczony na promocję w internecie. Specjaliści SEO/SEM pracują nad trafnym doborem słów kluczowych, stawkami kliknięć (zmniejszają je, gdy zachowana jest pozycja, zwiększają, jeśli ruch z konkretnych haseł jest bardzo dobrej jakości). Ponadto tworzymy listę wykluczających słów kluczowych ? słowa które nie mają powodować wyszukiwania.

linki sponsorowane to skuteczna reklama w wyszukiwarkach internetowych
Zdarza się tak, że czasami trzeba podjąć decyzję o szybkim przebudowaniu kampanii. Wówczas specjaliści SEO/SEM zmieniają czas emisji czy też dobór słów kluczowych, mających istotne znaczenie przy realizacji kampanii nastawionych na konwersje. Benefirst, oferuje współpracującym z nami firmom przejrzysty model współpracy, w którym koszt usługi PPC związany jest z każdym kliknięciem internauty w link sponsorowany.Firmy, dla których Benefirst przeprowadza kampanie PPC, przekonały się, że świadczymy usługi   na  najwyższym   poziomie. Monitorujemy kampanię linków sponsorowanych obsługiwanych firm, by reklama dotarła do szerokiego grona potencjalnych klientów. Benefirst posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam na dostarczanie wysokiej jakości usług związanych z promocją naszych Klientów w Internecie.